Strona startowa » Wszystkie wpisy » Napisz wiadomość » Sprawdź najnowszy wpis »

Chcesz być zawsze na bieżąco z branżą budowlaną? Doskonale! Nie mogłeś lepiej trafić. Sprawdź nasze najnowsze wpisy i poznaj ciekawe informacje.

Szprosy logo

Szykujesz się do remontu? Informacje na temat drzwi wejściowych. Na co zwrócić uwagę w czasie zakupu?

szprosy naokienne
szprosy naokienne

Nasza propozycja

Drzwi wejściowe – na co zwrócić uwagę?

Drzwi wejściowe to prawdziwa wizytówka Twojego mieszkania, dlatego koniecznie poświęć moment na wybór odpowiedniego modelu!

Drzwi to nie tylko ozdoba mieszkania! W czasie zakupu zwróć uwagę na parametry izolacyjne, dzięki temu obniżysz rachunki.

Sprawdź polecane drzwi wejściowe »

Wiele kolorów

Certyfikat antywłamaniowy

Wysoka jakość

Niepowtarzalny design

Zwróć na to uwagę! Parametry izolacji cieplnej

To jeden z najważniejszych parametrów! Koniecznie musisz zwrócić uwagę na izolację termiczną, ponieważ nawiewające zimne powietrze z klatki schodowej wychładza wnętrze Twojego mieszkania. Nie pozwól, aby to miało negatywny wpływ na Twój komfort!

Dowiedz się więcej »

Izolacja akustyczna – niezwykle ważna dla Twojego komfortu!

Jeśli nie chcesz, żeby sąsiad z ujadającym psem budził Cię z popołudniowej drzemki, koniecznie zainwestuj w drzwi o wysokiej izolacji akustycznej. Dobry sen jest niezwykle ważny dla Twojego zdrowia – musisz zadbać o dobre drzwi!

Dowiedz się więcej »

Zwróć uwagę na certyfikat antywłamaniowy

Drzwi mają przyznawane europejskie certyfikaty antywłamaniowe, na podstawie przeprowadzonych testów. Tylko im możesz w pełni zaufać! Ochrona przed włamaniem jest nie tylko ważna dla bezpieczeństwa Twojego mienia, ale również dla Twojego komfortu psychicznego.

Dowiedz się więcej »

Techno Dom to jeden z najpopularniejszych portali w pełni poświęconych branży budowlanej. Niezależnie, czy dopiero planujesz budowę domu, czy chcesz odświeżyć swoje mieszkanie – u nas znajdziesz informacje, które będą pomocne!

Nasi eksperci mają wieloletnie doświadczenie, którym chętnie się dzielą z naszymi czytelnikami. Możesz być pewny, że rady, które czytasz na Techno Dom, są sprawdzone i pomogą Ci w czasie remontu! Zobacz więcej artykułów już teraz!

Szukasz drzwi wejściowych? Nasi eksperci wybrali Oknoplast!

Drzwi wejściowe to zakup na wiele lat, dlatego musisz mieć pewność, że dokonasz właściwego wyboru. Nasi eksperci docenili jakość firmy Oknoplast. Jeśli chcesz mieć pewność, że drzwi spełnią Twoje oczekiwania – nie zwlekaj, tylko udaj się do salonu w Twoim mieście! Specjalista w salonie odpowie na Twoje pytania i pomoże wybrać odpowiednie skrzydło drzwiowe.

Masz pytanie? Nie zwlekaj! Wyślij wiadomość, a my odpowiemy najszybciej, jak potrafimy!